Kitabım

BASIC JUDO KITABIM ÇIKTI

Merhabalar....


Çok değerli Antrenör arkadaşlarım ve sporcu kardeşlerim, sizlere bu eğitim Kitabımı tasarlayıp hazırlarken, Türkiye' de Temel Judo eğitimini ni anlatan Türkçe detaylı bir kitapbın olmaması nedeni ile Bilgi ve birikimlerimi ortaya koyarak sizler için hazırlamış bulunmaktayım.


Kitabımda bulunan görseller de değerli desteklerini esirgemeyen çok kıymetli Judokalar Sayın, Aybüke ÖNSEL , Neşe ERTAN kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


Sizlere yine interaktif ortamda Judo Tekniklerinin gösterimini anlatan herhangi bir araştırmanın ve uygulamanın olmayışının eksikliğini gördüm. Büyük çalışmalar sonucunda bu eğitim CD mizi hazırladım. Bütün bu tekniklerin videolara dönüşmesinde Benimle bıkmadan usanmadan günlerce süren çekimlerinde yardımlarını esirgemeyen Kardeşlerim , Milli sporcularımız sayın Halil İbrahim UZUN ve sayın Semih KARABULUT'a yardımlarından dolayı şahsım olarak şükranlarımı sunuyorum. Bu CD yi hazırlarken büyük bir ilkede imza atmış olmanın sevincini ve gururunu siz değerli kardeşlerimle paylaşıyorum.


BASIC JUDO Eğitim Kitabımı ve interaktif CD' sini Alan inceleyen siz değerli kardeşlerim, o çok değerli yorumlarınız ve fikirlerinizi aşağıda belirttiğim mobil telefonum ile beni arayarak veya e-maillerim vasıtasıyla yazarak paylaşacağınızı umut ediyorum. CD almak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki bilgilerimden ulaşabilirsiniz.Ancak büyük emeklerle hazırlamış olduğum bu " BASIC JUDO " eğitim CD'sinin emeğe saygıyı korumak anlamında telif haklarıyla korunduğunu ve kopyalanması sonucunda kopyalama yapanlar ve izinsiz bu CD de bulunan bilgilerimi kullananların haklarında yasal işlemler yapılacağını duyururum.


Sevgiyle Kalın....


Harun Reşit Güzelimdağ

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

Şube Müdürü

Siyah Kuşak 5.Dan

4.Kademe Baş Antrenör

Milli Hakem

harunguzelimdag@gmail.com

05358236772


Kitabımı Almak isteyen sevgili Judo severler aşağıdaki banka hesabına 25 tl yatırıp, İletişim Kısmından Mail attarak bilgilendirdiğiniz taktirde, Adresinize kitabınız ödemeli olarak kargo ile gönderilecektir.

İŞ BANKASI

IBAN : TR 8500 0640 0000 1420 0543 3465